My Favorite Movies
| NotSoPerfectx's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Two Weeks Notice 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 7 |
An American Haunting 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Saw II 2005, R) |
|
| 9 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Shanghai Knights 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |











