Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  notlovedmuch's Rating My Rating
1
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
Love it!
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Big Daddy 1999,  PG-13)
4
The Waterboy 1998,  PG-13)
5
The Breakfast Club 1985,  R)
6
Scream 1996,  R)
7
Scream 2 1997,  R)
8
Scream 3 2000,  R)
9
Cursed 2004,  PG-13)
10
Son in Law 1993,  PG-13)
11
Encino Man 1992,  PG)
12
Bio-Dome 1996,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments