Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  noralda's Rating My Rating
1
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
2
The Chronicles of Riddick 2004,  PG-13)
3
Van Helsing 2004,  PG-13)
4
XXX 2002,  PG-13)
5
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
6
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
7
Underworld 2003,  R)
8
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
9
Dark Fury - The Chronicles of Riddick 2004,  Unrated)
10
A Man Apart 2006,  R)
11
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
13
Pitch Black 2000,  R)
14
Bram Stoker's Dracula 1992,  R)
15
Gone With the Wind 1939,  G)
16
Drácula (Dracula, Spanish Version) 1931,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments