My Favorite Movies


  nooshefron14's Rating My Rating
1
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
i love zac. I am so excited about its premiere on 17 August!
2
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
i like this film too much!!!
3
The Pacifier 2005,  PG)
The Pacifier
this movie is too funny!!!!
4
Cow Belles i ,  G)
5
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
cute Corbin!!!
6
Wendy Wu: Homecoming Warrior 2006,  PG)
7
The Cheetah Girls 2 2006,  G)
The Cheetah Girls 2
i like the songs in this film!
8
Stay Alive 2006,  PG-13)
Stay Alive
i like frankie muniz too much in this film!!!
9
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
10
Halloween 1978,  R)
11
Halloween II 1981,  R)
12
Nancy Drew 2007,  PG)
Nancy Drew
Love Max in this movie. He was so awesome!!!
13
Pixel Perfect 2004,  Unrated)
Pixel Perfect
ricky rox

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments