Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  noorrox94's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
Wanted 1999,  R)
3
Hancock 2008,  PG-13)
4
Iron Man 2008,  PG-13)
5
Mr. Bean's Holiday 2007,  G)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
8
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
9
She's the Man 2006,  PG-13)
10
Happy Feet 2006,  PG)
11
Eragon 2006,  PG)
12
Shrek 2001,  PG)
13
Shrek 2 2004,  PG)
14
Shrek the Third 2007,  PG)
15
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
16
House of Wax 2005,  R)
17
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
18
Madagascar 2005,  PG)
19
Stick It 2006,  PG)
20
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
21
Ice Age 2002,  PG)
22
Step Up 2006,  PG-13)
23
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
24
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
25
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
26
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
27
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
28
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
29
Freaky Friday 2003,  PG)
30
The Amityville Horror 2005,  R)
31
The Grudge 2004,  PG-13)
32
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
33
Freedom Writers 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments