My Favorite Movies
| noony313's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
Walk the Line 2005, PG-13) |
|
| 3 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Maid in Manhattan 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Wedding Planner 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Angel Eyes 2001, R) |
|
| 9 |
17 Again 2009, PG-13) |
|
| 10 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 11 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Never Back Down 2008, PG-13) |
|
| 13 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 16 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 17 |
The Last Song 2010, PG) |

















