Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  NonaDodson's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Superman Returns 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
6
The Broken Hearts Club 2000,  R)
The Broken Hearts Club
I love this movie. Very sweet.
7
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
8
Pet Sematary 1989,  R)
Pet Sematary
One of the best movies ever!
9
Elizabethtown 2005,  PG-13)
10
Perfect Husband - The Laci Peterson Story 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments