My Favorite Movies
| nonabizznezz's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Jay and Silent Bob Strike Back 2001, R) |
|
| 3 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 4 |
Blade 1998, R) |
|
| 5 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 6 |
Blade II 2002, R) |
|
| 7 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Santeria: The Soul Possessed 2004, R) |
|
| 11 |
Wolf Creek 2004, R) |
|
| 12 |
La Novia Ensangrentada (The Blood Spattered Bride) (Blood Castle) 1972, R) |












