My Favorite Movies
These are mi horror ones.. enjoy :)
| nomin8a2006's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 2 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 3 |
Scream 1996, R) |
|
| 4 |
Scream 2 1997, R) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 9 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 10 |
The Blair Witch Project 1999, R) |










