My Favorite Movies


  no1ishere's Rating My Rating
1
Finding Nemo 2003,  G)
2
King Kong 2005,  PG-13)
3
Shrek 2001,  PG)
Shrek
so funny!!
4
Donnie Darko 2001,  R)
Donnie Darko
brilliant film!!
5
Wedding Crashers 2005,  R)
6
Saw 2004,  R)
Saw
fantastic
7
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
funny
8
50 First Dates 2004,  PG-13)
9
American Pie 1999,  R)
10
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
11
E.T. The Extra-Terrestrial 1982,  PG)
E.T. The Extra-Terrestrial
lol sorry but its good
12
White Chicks 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments