My Favorite Movies


  nninno's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
2
Braveheart 1995,  R)
3
The Last Samurai 2003,  R)
4
50 First Dates 2004,  PG-13)
5
Back to the Future 1985,  PG)
6
What Women Want 2000,  PG-13)
7
Une chance sur deux (Half a Chance) 1998,  Unrated)
8
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
9
The Holiday 2006,  PG-13)
10
Taxi 3 2003,  Unrated)
11
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999,  R)
12
Hitch 2005,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments