Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  NitinSmiley's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
It's the best story in all hp books. I can see hp movies whole day
4
Jonas Brothers: The 3D Concert Experience 2009,  G)
5
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
Camp Rock: The Final Jam
when it will release?
6
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
7
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
good
8
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)
Hannah Montana: The Movie
I like it so much. It is full of fun. At the end when miley explores her secret I stunned. I want to see its Part 2.
9
Hannah Montana/Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert Tour 2008,  G)
10
Hannah Montana: One in a Million 2007,  Unrated)
11
Hannah Montana: DVD Game: Sing, Dance, Act, Play 2008,  Unrated)
12
Wizards on Deck with Hannah Montana 2009,  G)
13
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
good
14
Inkheart 2008,  PG)
Inkheart
good timepass
15
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
nice to see.
16
The Lord of the Rings 1978,  PG)
The Lord of the Rings
great movie!
17
The World According to Miley Cyrus: An Unauthorized Story 2009,  Unrated)
The World According to Miley Cyrus: An Unauthorized Story
I know it will b great!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments