My Favorite Movies
| nita2g69's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 2 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 3 |
The Goodbye Girl 2004, PG) |
|
| 4 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 5 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 6 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Gothika 2003, R) |
|
| 8 |
The Five Heartbeats 1991, R) |
|
| 9 |
Daddy's Little Girls 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Never Die Alone 2004, R) |
|
| 13 |
Belly 1998, R) |
|
| 14 |
Once Upon a Time in Mexico 2003, R) |
|
| 15 |
Fallen 1998, R) |
|
| 16 |
Frailty 2002, R) |
|
| 17 |
The Original Kings of Comedy 2000, R) |

















