Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nippetran824's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
6
Step Up 2006,  PG-13)
7
White Chicks 2004,  PG-13)
8
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
11
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
12
Mean Girls 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments