Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ninjatrickz's Rating My Rating
1
Inside Man 2006,  R)
Inside Man
gr8 show! A must watch
2
Constantine 2005,  R)
3
Saving Private Ryan 1998,  R)
4
Road Trip 2000,  R)
5
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
6
The Fifth Element 1997,  PG-13)
7
Behind Enemy Lines 2001,  PG-13)
8
44 Minutes 2003,  R)
9
Blue Streak 1999,  PG-13)
10
Kingdom of Heaven 2005,  R)
11
Black Hawk Down 2001,  R)
12
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
13
Fight Club 1999,  R)
14
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
15
The Italian Job 2003,  PG-13)
16
Remember the Titans 2000,  PG)
17
The Bourne Supremacy 2004,  PG-13)
18
Perfume: The Story of a Murderer 2006,  R)
Perfume: The Story of a Murderer
a really gr8 movie. loved it!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments