My Favorite Movies


  ninipiniwini's Rating My Rating
1
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
2
Blow 2001,  R)
3
Spun 2002,  R)
Spun
ammm bit fucking off there heads! gud film thou
4
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999,  R)
5
Fight Club 1999,  R)
6
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
7
Shrek 2001,  PG)
8
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
so so so funny. worth watching for shore.. drags on a bit at the end but is still x
9
My Father The Hero 1994,  PG)
10
Ice Age 2002,  PG)
11
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
Ice Age 2: The Meltdown
Was all funny not as gud as the first one but thats life!
12
Road Trip 2000,  R)
Road Trip
all funny brill boy like!
13
Boat Trip 2003,  R)
Boat Trip
so gud loved it like!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments