Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ninajvr's Rating My Rating
1
Twilight 2008,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
Taken 2008,  PG-13)
4
Brokedown Palace 1999,  PG-13)
5
Shrek the Third 2007,  PG)
6
The Parent Trap 1998,  PG)
7
Ice Age 2: The Meltdown 2006,  PG)
8
Shrek 2 2004,  PG)
9
Herbie: Fully Loaded 2005,  G)
10
Ice Age 2002,  PG)
11
King Kong 2005,  PG-13)
12
Ratatouille 2007,  G)
13
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
14
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009,  PG)
15
Terminator Salvation 2009,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments