My Favorite Movies
Give list a short description
| nina1994dalj's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 4: East Meets West 2008, Unrated) |
|
| 2 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 3 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 4 |
High School Musical: The Concert 2007, Unrated) |
|
| 5 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 13 |
Wall Street 1987, R) |
|
| 14 |
The Circuit 2001, R) |













