My Favorite Movies
| nin23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
The Goonies 1985, PG) |
|
| 5 |
Not Another Teen Movie 2001, R) |
|
| 6 |
Old School 2003, R) |
|
| 7 |
American Pie 1999, R) |
|
| 8 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 9 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 10 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Lord of the Flies 1990, R) |
|
| 12 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 13 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 14 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
Sin City 2005, R) |
















