Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nikkiwho2003's Rating My Rating
1
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
2
Ray 2004,  PG-13)
3
The Cave 2005,  PG-13)
4
The Amityville Curse 1990,  R)
5
The Amityville Horror 2005,  R)
6
Amityville II: The Possession 1982,  R)
7
Amityville - New Generation 1993,  R)
8
Amityville 1992: It's About Time 1992,  R)
9
Amityville: Dollhouse 1997,  R)
10
Amityville 3-D 1983,  PG)
11
Child's Play 1988,  R)
12
Child's Play 2 1990,  R)
13
Child's Play 3 1991,  R)
14
Two Can Play That Game 2001,  R)
15
Seed Of Chucky 2004,  R)
16
Bride of Chucky 1998,  R)
17
Valentine 2001,  R)
18
Nacho Libre 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments