My Favorite Movies
| nikechick2004's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Baby Boy 2001, R) |
|
| 4 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Machine 2001, R) |
|
| 6 |
The Football Factory 2004, R) |
|
| 7 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 8 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 9 |
Bean 1997, PG-13) |
|
| 10 |
50 Cent - Refuse to Die 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Get Rich or Die Tryin' 2005, R) |
|
| 12 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 13 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 14 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
Kevin & Perry Go Large 2000, R) |
|
| 17 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 18 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 19 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 20 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 21 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 22 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 23 |
8 Mile 2002, R) |






















