My Favorite Movies
| niiceguy's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 2 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 3 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 8 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 9 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 10 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Collateral 2004, R) |
|
| 12 |
Road to Perdition 2002, R) |
|
| 13 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 14 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 15 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 16 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 17 |
Cellular 2004, PG-13) |
|
| 18 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 19 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |



















