My Favorite Movies
| Niffer27's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dances With Wolves 1990, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 5 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 6 |
Without A Paddle 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Clue 1985, PG) |
|
| 8 |
Resident Evil 2002, R) |
|
| 9 |
Resident Evil - Apocalypse 2004, R) |
|
| 10 |
Mission To Mars 2000, PG) |










