My Favorite Movies


  nicotan0902's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
wave your hand in the air wildcats
2
Shrek the Third 2007,  PG)
Shrek the Third
WONDERFULLY
3
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
4
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
WOW it super exeter
nice
5
Big Momma's House 2000,  PG-13)
Big Momma's House
SO FUNNY I ALMOST BURPED
6
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
The Cheetah Girls
COZ WHERE SISTER
7
Ella Enchanted 2004,  PG)
Ella Enchanted
its beter then any movie she ever been in
8
Shrek 2001,  PG)
Shrek
wow
9
You Got Served 2004,  PG-13)
10
Shark Tale 2004,  PG)
Shark Tale
will smith is funny
11
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
12
The Mask 1994,  PG-13)
The Mask
it so funny-IER THEN SON OF YHE MASK
13
Son of the Mask 2005,  PG)
14
Tom and Jerry - The Movie 1993,  G)
Tom and Jerry - The Movie
FUN,FUNNY-IER
15
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001,  Unrated)
16
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
so much fun

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments