Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nicolewiley11's Rating My Rating
1
Into the Blue 2005,  PG-13)
2
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
3
The Blue Lagoon 1980,  R)
4
Roll Bounce 2005,  PG-13)
5
Undercover Brother 2002,  PG-13)
6
Underclassman 2004,  PG-13)
7
Honey 2003,  PG-13)
Honey
i love this movie
8
Sin City 2005,  R)
9
Hitch 2005,  PG-13)
10
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
i really love this movie.
11
8 Mile 2002,  R)
12
The Green Mile 1999,  R)
The Green Mile
this movie is sad and makes me cry and is a great movie to watch!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments