Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nicolew54701's Rating My Rating
1
Pretty Woman 1990,  R)
2
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
3
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
4
Twilight 2008,  PG-13)
5
Grease 1978,  PG)
6
Top Gun 1986,  PG)
7
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
8
Notting Hill 1999,  PG-13)
9
D.E.B.S. 2004,  PG-13)
10
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
11
Cry-Baby 1990,  PG-13)
12
Runaway Bride 1999,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments