Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nicolacyster's Rating My Rating
1
Rocky III 1982,  PG)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
Step Up 2006,  PG-13)
4
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
5
Cidade de Deus (City of God) 2002,  R)
6
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
7
Blow 2001,  R)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
10
Snakes on a Plane 2006,  R)
11
Final Destination 2000,  R)
12
Final Destination 3 2006,  R)
13
Final Destination 2 2003,  R)
14
Friday the 13th - The Final Chapter 1984,  R)
15
Freddy's Dead - The Final Nightmare 1991,  R)
16
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
17
Freddy vs. Jason 2003,  R)
18
Halloween H2O 1998,  R)
19
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988,  R)
20
Halloween II 1981,  R)
21
Jason X 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments