My Favorite Movies
| nicnac188's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
Playing Mona Lisa 2000, R) |
|
| 4 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Just Like Heaven 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Red Eye 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Just Married 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Head Over Heels 2001, PG-13) |
|
| 9 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Wicker Park 2004, PG-13) |










