My Favorite Movies
| nicjones52's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 2 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Tom and Jerry - The Movie 1993, G) |
|
| 5 |
Tom and Jerry 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Tom and Jerry: The Magic Ring 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Rent 2005, PG-13) |
|
| 8 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 10 |
The Karate Kid 1984, PG) |
|
| 11 |
Mary Poppins 1964, G) |
|
| 12 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Speed 1994, R) |
|
| 15 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 16 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Boys Don't Cry 1999, R) |
|
| 18 |
Flubber 1997, PG) |
|
| 19 |
Love Don't Cost a Thing 2003, PG-13) |
|
| 20 |
The Gospel 2005, PG) |
|
| 21 |
Howard the Duck 1986, PG) |
|
| 22 |
Anastasia 1997, G)
love it i alwasys |
|
| 23 |
Sleepover 2004, PG) |
|
| 24 |
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie 1995, PG) |
























