My Favorite Movies
| nicetwin615's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 2 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 3 |
Read it and Weep 2006, G) |
|
| 4 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 5 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 6 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 7 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Father of the Bride Part II 1995, PG) |
|
| 9 |
Father of the Bride 1991, PG) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 11 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 12 |
Our Lips Are Sealed 2001, G) |
|
| 13 |
When in Rome 2002, G) |
|
| 14 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 15 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Uptown Girls 2003, PG-13) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 22 |
The Santa Clause 3: The Escape Clause 2006, G) |
|
| 23 |
The Santa Clause 1994, PG) |
|
| 24 |
The Santa Clause 2 - The Mrs. Clause 2002, G) |
























