My Favorite Movies
| nialllouis7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
300 2007, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
Sin City 2005, R) |
|
| 4 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 5 |
The Matrix Reloaded 2003, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Matrix Revolutions 2003, R) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
Saw III 2006, R) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 14 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 15 |
Hackers 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Layer Cake 2004, R) |
|
| 17 |
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1999, R) |
















