My Favorite Movies


  Nhon's Rating My Rating
1
Aliens 1986,  R)
2
Alien Resurrection 1997,  R)
3
Dragonheart 1986,  PG-13)
4
Alien 1979,  R)
5
Alien3 1992,  R)
6
Predator 2 1990,  R)
7
Predator 1987,  R)
8
Sleepy Hollow 1999,  R)
9
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
The Nightmare Before Christmas
The best from an AWSOME diraector
10
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
AVP - Alien Vs. Predator
The comics were SOOO much better
11
Reign of Fire 2002,  PG-13)
Reign of Fire
not true dragons, but good none the less
12
The Land Before Time 1988,  G)
13
Akira 1988,  R)
Akira
Opened my eyes to anime

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments