My Favorite Movies
| nfllvr12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saw III 2006, R) |
|
| 2 |
Saw II 2005, R) |
|
| 3 |
Saw 2004, R) |
|
| 4 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 7 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 8 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 9 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Tombstone 1993, R) |










