My Favorite Movies
| nex13's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Hills Have Eyes 1977, R) |
|
| 2 |
The Hills Have Eyes 2 2007, R) |
|
| 3 |
Slither 2006, R) |
|
| 4 |
Silent Hill 2006, R) |
|
| 5 |
Hostel 2006, R) |
|
| 6 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 7 |
Dark Water 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Eye 2008, PG-13) |
|
| 9 |
The Eye 2 (Gin gwai 2) 2004, R) |
|
| 10 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 12 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 13 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 14 |
Saw 2004, R) |
|
| 15 |
Saw II 2005, R) |
|
| 16 |
Saw III 2006, R) |
|
| 17 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 18 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 19 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 20 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Enough 2002, PG-13) |
|
| 22 |
Finding Nemo 2003, G) |






















