My Favorite Movies
Movies I have seen and enjoy.
| newgizmodani's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
National Lampoon's Vacation 1983, R) |
|
| 2 |
National Lampoon's Christmas Vacation 1989, PG-13) |
|
| 3 |
Good Morning, Vietnam 1987, R) |
|
| 4 |
Cocoon 1985, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Chitty Chitty Bang Bang 1968, G) |
|
| 7 |
Breakfast at Tiffany's 1961, PG) |
|
| 8 |
Erin Brockovich 2000, R) |
|
| 9 |
Tombstone 1993, R) |
|
| 10 |
Funny Farm 1988, PG) |
|
| 11 |
French Kiss 1995, PG-13) |











