My Favorite Movies


  nestlian06's Rating My Rating
1
South Pacific 1958,  Unrated)
2
So Close 2003,  R)
So Close
lyn is beautiful! promise..
3
Armageddon 1998,  PG-13)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
5 stars!
5
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
6
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
7
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
10
A Very Special Love 2008,  Unrated)
11
You Changed My Life 2009,  Unrated)
12
The Sound of Music 1965,  G)
13
Annie 1981,  PG)
14
Twilight 2008,  PG-13)
15
Pooh's Heffalump Movie 2005,  G)
16
A Beautiful Mind 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments