My Favorite Movies
| nessl71's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Dawn of the Dead 1978, R) |
|
| 2 |
From Dusk Till Dawn 1996, R) |
|
| 3 |
Wayne's World 2 1993, PG-13) |
|
| 4 |
House of 1000 Corpses 2002, R) |
|
| 5 |
Mad Max 2: The Road Warrior 1981, R) |
|
| 6 |
Beavis and Butt-Head Do America 1996, PG-13) |
|
| 7 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 8 |
Kiss Meets the Phantom of the Park 1978, G) |
|
| 9 |
Aqua Teen Hunger Force Colon Movie Film for Theatres 2007, R) |
|
| 10 |
Tommy Boy 1995, PG-13) |
|
| 11 |
Up in Smoke 1978, R) |
|
| 12 |
Halloween 1978, R) |
|
| 13 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |













