Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nesrain's Rating My Rating
1
50 First Dates 2004,  PG-13)
2
The Notebook 2004,  PG-13)
3
If Only 2004,  PG-13)
4
A Walk to Remember 2002,  PG)
5
The Longest Yard 2005,  PG-13)
6
300 2007,  R)
7
The Guardian 2006,  PG-13)
8
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
9
Big Daddy 1999,  PG-13)
10
Click 2006,  PG-13)
11
Mean Girls 2004,  PG-13)
12
Just My Luck 2006,  PG-13)
13
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
14
Spanglish 2004,  PG-13)
15
Anger Management 2003,  PG-13)
16
Little Nicky 2000,  PG-13)
17
Date Movie 2006,  PG-13)
18
Riding in Cars with Boys 2001,  PG-13)
19
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
20
Music and Lyrics 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments