My Favorite Movies
| NENABONITA's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Man on Fire 2004, R) |
|
| 2 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 7 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 8 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 10 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Step Up 2006, PG-13) |











