My Favorite Movies
| nellissxc's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 2 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 5 |
First Daughter 2004, PG) |
|
| 6 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 7 |
My Boss's Daughter 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Hot Shots! 1991, PG-13) |
|
| 9 |
Hot Shots! Part Deux 1993, PG-13) |
|
| 10 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Confessions of a Teenage Drama Queen 2004, PG) |
|
| 12 |
Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin 1997, G) |
|
| 13 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 14 |
National Lampoon's TV: The Movie 2006, R) |
|
| 15 |
In the Mix 2005, PG-13) |















