My Favorite Movies
| kuribohchan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 6 |
Driving Lessons 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Discovering the Real World of Harry Potter 2001, Unrated) |
|
| 8 |
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy 2005, PG) |
|
| 9 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 11 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 14 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 15 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 16 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 17 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 19 |
Clash of the Titans 2010, PG-13) |
|
| 20 |
Van Helsing 2004, PG-13) |




















