My Favorite Movies


  neeleyclan's Rating My Rating
1
Grease 1978,  PG)
Grease
The best movie ever
2
The American President 1995,  PG-13)
The American President
The greatest love story
3
Pretty in Pink 1986,  PG-13)
Pretty in Pink
Best teen movie
4
The 40 Year Old Virgin 2005,  R)
The 40 Year Old Virgin
LMAO movie
5
American Pie 1999,  R)
6
Rocky 1976,  PG)
7
Rocky Balboa 2006,  PG)
8
Anna and the King 1999,  PG-13)
9
The Benchwarmers 2006,  PG-13)
10
Caddyshack 1980,  R)
Caddyshack
LMAO movie
11
Pretty Woman 1990,  R)
12
The Phantom of the Opera 2005,  PG-13)
13
Rocky IV 1985,  PG)
14
Rocky III 1982,  PG)
15
Rocky II 1979,  PG)
16
The Last Dragon 1985,  PG-13)
17
Dragon: The Bruce Lee Story 1993,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments