My Favorite Movies
| neeicemoni's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 3 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 4 |
Monster-in-Law 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Daddy Day Care 2003, PG) |
|
| 7 |
Ray 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Driving Miss Daisy 1989, PG) |
|
| 9 |
She's All That 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
White Chicks 2004, PG-13) |












