My Favorite Movies


  1. necle05
  2. Clemy

luk @ dis

  necle05's Rating My Rating
1
The Curious Case of Benjamin Button 2008,  PG-13)
2
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
3
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
4
Brad Pitt: Hollywood Hunk 1999,  Unrated)
5
Troy 2004,  R)
6
Ocean's Thirteen 2007,  PG-13)
7
Ocean's Twelve 2004,  PG-13)
8
Burn After Reading 2008,  R)
9
Fight Club 1999,  R)
10
Seven (Se7en) 1995,  R)
11
The Dark Side of the Sun 1997,  R)
12
The Favor 1994,  R)
13
The Fighter 2010,  R)
14
Across the Tracks 1989,  R)
15
Inglourious Basterds 2009,  R)
16
Directors: Terry Gilliam 2000,  Unrated)
17
Special Thanks to Roy London 2005,  Unrated)
18
Happy Together 1989,  PG-13)
19
Bird Flu: How Safe Are We? 2006,  Unrated)
20
Rx For Survival-a Global Health Challenge (MINI-SERIES) 2006,  Unrated)
21
The Tree of Life 2011,  PG-13)
22
The Lost City of Z 2010,  Unrated)
23
Bully 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments