My Favorite Movies


  nebres196's Rating My Rating
1
A Love Story 2007,  Unrated)
2
My Bestfriend's Girlfriend (B.F.G.F.) 2008,  Unrated)
My Bestfriend's Girlfriend (B.F.G.F.)
very nyz kaau heheheehhe naa pah gyud katawa
3
Desperadas (Desperadas: All They Need Is Love) 2008,  Unrated)
4
Pamahiin 2006,  Unrated)
5
Monsters vs. Aliens 2009,  PG)
6
One True Love 2008,  Unrated)
7
Bahay Kubo 2008,  Unrated)
8
Love Me Again (Love Me Again: Land Down Under) 2008,  Unrated)
9
A Very Special Love 2008,  Unrated)
10
Beverly Hills Ninja 1997,  PG-13)
11
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
12
Dyesebel 1996,  Unrated)
13
The Mask of Zorro 1998,  PG-13)
14
For the First Time 2008,  Unrated)
15
When I Met U 2009,  Unrated)
16
Dubai 2005,  Unrated)
17
The Amityville Horror 2005,  R)
18
My Monster Mom 2008,  Unrated)
19
Understatement: The Bench Underwear & Denim Fashion Show 2007,  Unrated)
20
I Will Survive 2004,  Unrated)
21
I Will Always Love You 2006,  Unrated)
22
The Promise 2007,  Unrated)
23
Let the Love Begin 2005,  Unrated)
24
Sigaw (The Echo) (The Scream) 2004,  Unrated)
25
Mulawin: The Movie 2005,  Unrated)
26
Kuya 2004,  Unrated)
27
Mano Po 5 2006,  Unrated)
28
My Big Love 2008,  Unrated)
29
You are the One 2006,  Unrated)
30
Close to You 2006,  Unrated)
31
You Got Me 2007,  Unrated)
32
Maging Sino Ka Man 2006,  Unrated)
Maging Sino Ka Man
ang ganda talaga sila mag drama
33
Iron Man 2008,  PG-13)
Iron Man
dis iz our hero
34
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
35
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008,  PG-13)
36
When Love Begins 2008,  Unrated)
37
Hannah Montana: The Movie 2009,  G)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments