My Favorite Movies
| ncyamsboy09's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Blade 1998, R) |
|
| 2 |
Blade II 2002, R) |
|
| 3 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 4 |
Ghostbusters 1984, PG) |
|
| 5 |
Ghostbusters 2 1989, PG) |
|
| 6 |
City Slickers 1991, PG-13) |
|
| 7 |
City Slickers 2 - The Legend of Curly's Gold 1994, PG-13) |
|
| 8 |
Mortal Kombat 1995, PG-13) |
|
| 9 |
Mortal Kombat: Annihilation 1997, PG-13) |
|
| 10 |
Sometimes They Come Back... Again 1996, R) |
|
| 11 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 12 |
Dracula - Dead and Loving It 1995, PG-13) |
|
| 13 |
Dreamcatcher 2003, R) |
|
| 14 |
The Relic 1997, R) |













