My Favorite Movies
| ncbrneyedgal's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coyote Ugly 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Alvin and the Chipmunks 2007, PG) |
|
| 3 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Saving Private Ryan 1998, R) |
|
| 6 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 7 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 8 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 9 |
The Green Mile 1999, R) |
|
| 10 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |











ncbrneyedgal posted 3 years ago
Check out these great movies.