My Favorite Movies
| naytay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Saved! 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Little Women 1994, PG) |
|
| 3 |
Empire Records 1995, PG-13) |
|
| 4 |
Stick It 2006, PG) |
|
| 5 |
The Hot Chick 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Crazy/ Beautiful 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 10 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Odd Girl Out 2004, PG-13) |
|
| 13 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 14 |
White Oleander 2002, PG-13) |














