Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  nautaluna1's Rating My Rating
1
Sailor Moon SuperS 2002,  Unrated)
2
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000,  PG-13)
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose
This is by far the best of the three "Sailor Moon" movies since the story is mostly about Serena and Darien!
3
Sailor Moon S 2004,  Unrated)
4
The Mummy 1999,  PG-13)
5
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
8
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
The best moie in the world!
9
Superman Returns 2006,  PG-13)
10
Superman 1978,  PG)
11
Superman II 1981,  PG)
12
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments