My Favorite Movies


  naughtygurl's Rating My Rating
1
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i loved it even though i cried
2
Soul Plane 2004,  R)
Soul Plane
solid
3
Snakes on a Plane 2006,  R)
4
8 Mile 2002,  R)
8 Mile
i loved it cuz eminem is my husband
5
ATL 2006,  PG-13)
6
Get Rich or Die Tryin' 2005,  R)
7
Into the Blue 2005,  PG-13)
8
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
9
Four Brothers 2005,  R)
10
Step Up 2006,  PG-13)
Step Up
soild
11
Deliver Us from Eva 2003,  R)
12
Ultraviolet 2006,  PG-13)
13
Flushed Away 2006,  PG)
14
Aeon Flux 2005,  PG-13)
15
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
i loved it
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
i loved it
18
Scary Movie 2 2001,  R)
19
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
20
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
21
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
i loved it
22
The Ring Two 2005,  PG-13)
23
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
24
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
it was ok
25
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
26
Saw 2004,  R)
27
Saw II 2005,  R)
Saw II
dat was gud i love scary and gory movies
28
Saw III 2006,  R)
29
The Grudge 2004,  PG-13)
30
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
i don like how chris brown died
31
Ghost Ship 2002,  R)
32
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
it was funny i loved it
33
Ghost Rider 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments